WITAMY na stronie Rady Rodziców SP 34 w Krakowie!

Witamy na oficjalnej stronie Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 34 w Krakowie. Znajdziecie Państwo tutaj wszystkie informacje związane z funkcjonowaniem Rady Rodziców.

Pierwszego odkrycia badacz może dokonać sam, lecz im bardziej świat staje się skomplikowany, tym trudniej doprowadzić mu badania do końca bez uciekania się do współpracy z innymi.

– Aleksander Fleming

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy angażowali się w pracę Rady Rodziców w zarówno w zeszłym roku, jak i latach poprzedzających, jednocześnie zapraszając do współpracy również w roku bieżącym.
Dzięki Waszej pomocy, pomysłom i darowiznom, nasze dzieci mają coraz bardziej przyjazną, łatwiejszą i ciekawą edukację, a szkoła staje się miejscem, do którego chętnie przychodzą.

Rada Rodziców ma na celu działanie możliwie szybko i skutecznie! Stworzona przez nas strona internetowa jest na bieżąco uaktualniana i modyfikowana. Udostępnia ważne informacje & dokumenty, regulaminy, wyniki konkursów, opisuje czym zajmuje się świetlica, samorząd uczniowski, specjaliści oraz corocznie informuje o grupowym ubezpieczeniu naszych dzieci.

W roku szkolnym 2018/19 w Radzie Rodziców zasiada 19 osób reprezentujących ok. 420 dzieci i młodzieży uczęszczających do SP 34 w Krakowie. Szczegółowe informacje, takie jak skład osobowy RR SP 34 znajdziecie Państwo na stronie  O Nas, natomiast opis, kompetencje, obszary działania & zakres zadań i obowiązków dostępne są na stronie Rada Rodziców.

Rada Rodziców, jako organ mający swoje umocowanie prawne w Ustawie o systemie oświaty, będąc reprezentacją ogółu rodziców, ma istotny wpływ na kształt i sposób funkcjonowania szkoły.

W bieżącym roku szkolnym 2018/2019 mamy w planach wiele ciekawych Akcji i Wydarzeń, zatem serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy opis zakresu działalności Rady Rodziców znajdą Państwo w naszym Regulaminie. Ponadto, także program wychowawczo-profilaktyczny 2018/2019 oraz Plan pracy szkoły znajdziecie Państwo tutaj: Dokumenty
Zachęcamy do lektury!
O bieżącej działalności informujemy na stronie internetowej oraz na tablicy mieszczącej się w holu szkoły.

Chcecie się Państwo z nami skontaktować? Zapraszamy do Kontakt

Dodaj komentarz